Минулого четверга (21 лютого) група співробітників 3-ї стоматологічної поліклініки увірвалась у приймальню директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка і зажадала зустрічі з т.в.о. міського голови паном Васьківим (цього дня в нього був прийом громадян). З жодним Васьківим бунтарі, природно, не зустрілись, але мали змогу поспілкуватися з самим паном Бойком.

Той сказав, що вирішувати питання про виплату заборгованості працівникам комунальної клініки не в його компетенції, а Васьківа просто… нема, та він йому про все повідомить. Потім Бойко натякнув присутнім, що вони своїм галасом заважають йому виконувати його державотворчу роботу. На нього прикрикнули, і чиновник швидко зник за дверима. Після кількагодинних криків зубних ескулапів «Зарплату! Зарплату!!!» у приймальні поряд з двома «муніципалами» (ще шестеро муніципалів і двоє поліцейських очікували на розгортання подій в коридорі міськради) виросла фігура начальника управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуба, який кілька хвилин пробув у кабінеті пана Бойка, а потім вийшов звідти і на прохання зубних техніків, медсестер і лікарів щось сказати з цього питання, несподівано для всіх присутніх склав руки у вигляді оленячих рогів, приклав їх до голови і зробив кілька стрімких кроків уперед. «Йой! Та він же вже п’яний!», — висловила припущення одна з бунтівних пань, і їй ніхто не заперечив. Одна жіночка зі слабкими нервами заплакала… Медики показали репортерові «Ратуші» 171 позов щодо заробітної плати, всі позови суди позадовільняли. Загальна сума заборгованості, розповів «Ратуші» лідер протестувальників Олександр Бурій, — понад 4 мільйони гривень, а зі штрафною пенею, за їхніми підрахунками, — вже понад 60 млн грн. Гроші для Львівської міської ради великі, але виплачувати їх усе одно доведеться. Чому, власне, це загалом не складне питання так довго не вирішують — для багатьох просто незрозуміло. Кажуть, що це принципова позиція міського голови Андрія Садового, але за ці дивні «принципи» рано чи пізно доведеться розплачуватись із міської скарбниці.

В середу, 27 лютого, стоматологи все ж зустрілись у міськраді з паном Васьківим, який, за їхніми твердженнями, заявив, що Бойко йому нічого не казав…

Джерело: стаття в газеті Ратуша