Державна комунальна 3-тя стоматологічна поліклініка м. Львова створена за наказом Львівського міського виконавчого комітету у 1978 році. До того часу існували тільки дві стоматологічні поліклініки у м.Львові – 1-ша стоматологічна поліклініка за адресою: м. Львів, пр-т Шевченка, 22 (тоді вул. Академічна) терапевтичного профілю та 2-га стоматологічна поліклініка за адресою: м. Львів, пр-т Шевченка, 22а зубопротезного профілю.

Поліклініка створена на базі дитячої консультації 2-ї клінічної лікарні по вул. М. Рибалка, 17 (тепер вул. С. Петлюри).

 

Реконструкція проводилась у 1979 році за рахунок шефської допомоги організацій «Кінескопбуд» та «Енергобуд». Протягом 1979 року була проведена реконструкція дитячої консультації і в останні дні грудня цього ж року була урочисто відкрита.

У 1995 році було проведено реконструкцію (добудову з надбудовою) поліклініки будівельним управлінням №1 Львівської залізниці, завдяки чому на ІІ-му поверсі було розміщено ортопедичне відділення зі зубопротезною лабораторією.

У 1999 році поліклініка перейшла повністю у комунальну власність.

У 2008 році розпочато реконструкцію ІІІ-го поверху завдяки доброчинній організації «Допомога для Західної України» та іі організатору і керівнику Роберту Готсу.

Реконструкція не завершена до сьогодні за браком коштів. Залишається виконати плиточці та штукатурні роботи, а також встановити опалення.

Після завершення робіт буде можливість перевести лікарів дитячого відділення, а також лікарів з філіалів у нові приміщення поліклініки.

 

Головні лікарі:

Мандзя Ярослав Григорович (1979-1987)

Начмед – Бурий Анатолій Антонович

 

Сліпченко Ігор Іванович(1987-2005)

Начмед – Лисак Юрій Леонідович

 

Годований Василь Олексійович (2007-2014)

Начмед – Лисак Юрій Леонідович

 

Лисак Юрій Леонідович (з 2014 р),

Начмед – Шишковська Ірина Тадеївна