3-тя стоматологічна поліклініка м. Львова
Звільнення головного лікаря К3СП

Звільнення головного лікаря К3СП

01.06.2017 головного лікаря  Лисака Ю.Л. було проінформовано, що 31.07.2017 закінчується строк дії укладеного контракту між головним лікарем К3СП і управлінням охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики ЛМР і продовженим не буде (іншими словами це означає «звільнення»).

Комунальні стоматологічні поліклініки м. Львова  виграли апеляційний адміністративний суд у Львівської міської ради

Комунальні стоматологічні поліклініки м. Львова виграли апеляційний адміністративний суд у Львівської міської ради

Шановні мешканці м. Львова! Доводимо до Вашого відома, що 09.02.2017 року були прийняті Ухвали Львівської міської ради, які звучали так: «Про припинення Комунальної 1-ї, 3-ї, 4-ї та 5-ї стоматологічних поліклінік м. Львова шляхом перетворення у Комунальні некомерційні підприємства».

Лист до Президента України

Лист до Президента України

Лист до Президента України “Про забеспечення дотримання права на охорону здоров’я представників територіальної громади м. Львова у 2017 році”

Що чекає на львівські стоматполіклініки?

Що чекає на львівські стоматполіклініки?

Реформа у стоматології – це проблема, яка не вирішується вольовим рішенням управління охорони здоров’я з подачі міської ради. Змінювати систему фінансування комунальних стоматологічних поліклінік УОЗ розпочало з 2010 року, але ніколи глибокого аналізу по цьому питанню не проводилось. Були пропозиції переходити на госпрозрахунок. Але після обговорення в колективах поліклінік та аналізу економічної доцільності (чи зможуть […]

Медицина по-новому

Медицина по-новому

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла у Львові про реформу галузі. У 2017 році в Україні стартує реформа охорони здоров’я. Профільне міністерство обіцяє фундаментальні зміни і почнуться вони з первинної ланки галузі – сімейної медицини. Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун завітала до Львова та розповіла про те, як буде відбуватись реформа […]